לרקוד עם הכדור

דידו שחקן ומאמן כדורגל ברזילאי שעלה לארץ, עוסק גם במוסיקה ובכתיבת שירה ופרוזה, תופס את הכדורגל כאמנות ממעלה ראשונה הניזונה גם ממחול וממוסיקת הסמבה.

דידו במפגש חווייתי עם כדור לילדי הגן

מהו הכדור? במה נבדלת צורתו מצורות אחרות ומה הכוחות הטמונים בו?
האם וכיצד ניתן לשלוט בו?  איך מוסרים ואיך מקבלים כדור? איך סומכים על החבר? כיצד הכדורגל נקשר לריקוד ולתנועה? וכיצד למוסיקה? בשילוב נגינה בגיטרה ושירה, עם ערכת כדורים קטנים, מפעיל דידו את הילדים בתנועה, בשירה ובמחשבה אודות הכדור והקשר הקסום שלו אל עולמנו.

בהשתתפות : דידו

אודות דידו

דידו נולד בברזיל כילד בשם אדסון סילבה.  הכינוי דידו דבק בו בשעה שהפך כבר מגיל צעיר ביותר לשחקן בליגה המקצוענית בברזיל. הוא שיחק מגיל 15 בקבוצות פלמנגו וסאנטוס המפורסמות, היכן שכדורגלנים כפלא הגדול, ניימר וכוכבים אחרים צמחו.

דידו עלה לישראל אליה נקשר כבר מימי ילדותו, שיחק בביתר ירושלים ומאוחר יותר החל בקריירה של מאמן בקבוצות רבות בישראל וברחבי העולם.

דידו שעוסק גם במוסיקה ובכתיבת שירה ופרוזה, תופס את הכדורגל כאמנות ממעלה ראשונה הניזונה גם ממחול וממוסיקת הסמבה. הוא מחנך ילדים צעירים לכדורגל איכותי, עוסק בתרגום ובכתיבה וממשיך לשאוף ולחלום  על ישראל טובה יותר, בריאה יותר ושמחה יותר.

יכולותיו כמבצע על מגרש הכדורגל, כמוסיקאי וכמאמן באות לידי ביטוי במפגשים עם ילדים בני נוער ובוגרים עמם הוא חולק רגעים מרגשים בחייו, דרמות על מגרש הכדורגל עם כל הכוכבים של הכדורגל העולמי כהכנה לקראת האולימפיאדה שתתקיים הקיץ בברזיל. כמאמן ילדים דידו פיתח יכולת תקשור ושיח איכותי ומשמעותי עם ילדים ועורך פעילויות מרתקות אשר תורמות לקואורדינציה, פיתוח מחשבה ודמיון ברמה האישית ולעידוד יכולות חברתיות בקרב קבוצות הילדים.

ילדים מגיל 4 עד מבוגרים

ספרייה, גן, ביה”ס, מתנ”ס, אולם

 

כ-50 איש

 

 

מעוניינים להזמין את המופע?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

קבלו מאיתנו עדכונים שוטפים על מופעים ואירועים חדשים, כתבות מעניינות... וגם מבצעים והנחות על מופעי החודש. להתראות!

נרשמת בהצלחה!