משחקים בתיאטרון- ניסו כאביה

ניסו כאביה, הוא פרטנר מצוין על הבמה עם אישיות כובשת!

הארץ

“כל העולם במה וכולנו שחקנים” משחקים בתיאטרון הינו מפגש מלא יצירה, של השחקן והיוצר ניסו כאביה עם ילדי הגן, במהלכו הופך הגן ל”במה”, הילדים ל”שחקנים” וניסו, ל”במאי” היוצר סיטואציות המתאימות לגיל המשתתפים. באמצעים בסיסיים המשלבים שימוש בחפצים ותלבושות מצליח ניסו לבנות עם הילדים סיפור המורכב משפת גוף, פנטומימה, קול ושירה ויוצר עמם חוויה תאטרונית מרגשת. המפגש מתבסס על מספר עקרונות לימודיים חשובים כגון: פיתוח פעילות יצירתית, פיתוח הרגש, פיתוח יכולת הביטוי ופיתוח חשיבה מקורית. משחק הינו צורך ראשוני הטבוע באדם ומעבר להנאה והקלילות של המפגש, מסייעת עבודת המשחק להתפתחות הרגשית והחברתית של הילד. המשחק משפר את יכולת הקבוצה להגיע להיכרות עמוקה ומפרה, בה כל יחיד לומד למצוא את דרכו אל הקבוצה, על ידי מציאת הקול הייחודי לו.

על היוצר: ניסו כאביה בוגר הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. שחקן תיאטרון “הבימה”, “בית לסין”, “תמונע”, “תיאטרון ילדים ונוער”, “פסטיבל עכו”, “פסטיבל להצגות ילדים חיפה” ועוד. מורה לדרמה ושחקן המתמחה בעבודה עם ילדים ובני נוער, עוסק בקשת רחבה של פעילות חינוכית הכוללת הוראה והנחיית סדנאות משחק. במערכת החינוך עוסק ניסו בהוראת דרמה בביה”ס רמת החיל  וביה”ס גורדון ת”א, וכמו כן, מורה למשחק במדייטק חולון ומורה לדרמה עם נוער מצוקה בלוד.

i

ביקורת על משחקים בתיאטרון

הפעילות משחקים בתיאטרון הייתה מוצלחת ביותר אצלנו בגנים. ניסו שיתף את הילדים בדרך מאוד מעניינת והילדים שיתפו פעולה בצורה יוצאת מן הכלל. מומלץ בחום! גני ילדים | נס ציונה

גני ילדים, יסודי, על יסודי/ הורים וילדים

מתאים למפגש בתוך הגן / כיתה / ספרייה / שעת סיפור / אולם

עד כ-70 ילדים בקבוצה

כ- 50 ד’

מעוניינים להזמין את המופע?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

קבלו מאיתנו עדכונים שוטפים על מופעים ואירועים חדשים, כתבות מעניינות... וגם מבצעים והנחות על מופעי החודש. להתראות!

נרשמת בהצלחה!