שירה בציבור עם סיפור

מפגש מוסיקלי של שירי ילדים אהובים מכל הזמנים עם הפסנתרן והיוצר איתי אברמוביץ שפועל באופן שוטף בכתיבת לחנים, עיבודים, והפקת מופעי ילדים- ביניהם גם המופע “פירורים”.

איך שיר נולד, אדון שוקו, גברת עם סלים, שבת בבוקר יום יפה, הילדה הכי יפה בגן, ועוד קלאסיקות. הפסנתרן והיוצר איתי אברמוביץ מגיש את השירים ומשתף את הילדים בלימוד השיר, תוך כדי שהוא מספר את הסיפור שמאחורי כל שיר.

  • מטרת המפגש היא לחוות את השירים ולהנגישם לילדים ברבדים שונים של מילה, צליל, קצב ושירה משותפת.
  • מילות השירים יועברו לגננות לקראת המפגש, כך שניתן יהיה ללמד את הילדים חלק מהשירים לקראת המופע.

על היוצר: איתי אברמוביץ מוזיקאי, מלחין, מעבד ומפיק מוסיקלי. מופיע באופן שוטף על במות בארץ, ובחו”ל. (הולנד, צרפת, תאילנד, גרמניה, ספרד וטורקיה) עם אמנים והרכבים שונים. מקליט ומנגן עם מיטב האמנים בארץ, ביניהם: יהודית רביץ, דייויד ברוזה, שימי תבורי, יסמין לוי, ועוד רבים וטובים. מנהל מוזיקלי, מעבד, פסנתרן ומנהל בלהקת “קימבומבו”- מוזיקה לטינית ואפרו-קובנית. כמו כן, השתתף בפרויקטים מיוחדים עם אמנים גדולים מחו”ל וביניהם: Marcela Morelo (ארגנטינה), Alfredo De La Fe (קובה), Little Johny Rivero (פורטו ריקו), Oscar Stagnaro (פרו-ארה”ב), Cesar Isella (ארגנטינה), Leon Gieco (ארגנטינה), Yannis Kotziras (יוון), Roberto Rodriguez (קובה-ארה”ב), Igor Arias Baro (קובה-ארה”ב), Gene Perry  (פוארטו ריקו-ארה”ב), Franky Vasquez (פוארטו ריקו-ארה”ב), כוכבי פופ צרפתיים ועוד. עוסק בהפקה מוזיקלית של מוזיקה לקולנוע: פסקול הסרט “סלסה תל אביב” עם אנחליקה ואלה ואנחל בונני, הסרט התיעודי “גינת עדן” שהוקרן בפסטיבל הסרטים בחיפה ובערוץ 2, הסרט “בסמה מוצ’ו” בכיכוב מוני מושונוב, מנשה נוי ועוד, מוזיקה לסרט “אהבה קולומביאנית” ועוד. עוסק באופן שוטף בכתיבה, לחנים, עיבודים, הפקה ומופעים לילדים-  ביניהם המופע “פירורים”.

גני ילדים

גני ילדים, ביה”ס, מתנ”ס, ספרייה

עד כ-70 ילד

כ-45 ד’

מעוניינים להזמין את המופע?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

קבלו מאיתנו עדכונים שוטפים על מופעים ואירועים חדשים, כתבות מעניינות... וגם מבצעים והנחות על מופעי החודש. להתראות!

נרשמת בהצלחה!