שרים משוררים

אנסמבל שירה עברית הוקם ב-2010, ושם לו למטרה ליצור מופעי מחווה לגדולי היוצרים והיוצרות בישראל.

שרים משוררים הינו מפגש מוזיקלי ושיח המיועד לילדים. המפגש מדלג בין שירים ותקופות, משוררים ומשוררות, עם דגש על המילה הכתובה והתכנים העולים באופן נסתר או גלוי בשירי משוררים. מביאליק ועד נעמי שמר דרך מרים ילן שטקליס, ע’ הלל, נורית זרחי, לאה גולדברג ואחרים – נשיר ונשוחח על מה שמתחבא מתחת לארון ומה לעשות כשקיפוד רוצה לרקוד, מדוע בוכות הדמעות ומה עושות האיילות בלילות. את המפגש מגישים איתן דרור ונעם הרטמן,  מאנסמבל “שירה עברית”, הרכב ששם לו למטרה ליצור מופעי מחווה לגדולי היוצרים והיוצרות בישראל, ביניהן רחל, לאה גולדברג, נעמי שמר ואחרים.

איתן דרור – מוזיקאי וסופר, מופיע זה שנים בכל רחבי הארץ, סיפורי הילדים שכתב התפרסמו בכתבי-עת שונים, ביניהם “עיניים” “כל העיר” “אותיות” ועוד.
נעם הרטמןנגן בס מעבד ומפיק מוזיקלי. נגן אורח במגוון גדול של הופעות והפקות אולפן. בעל אולפן ההקלטות “משרום” המשמש מוקד לפעילות מוזיקלית רבה.

i

ביקורת על שרים משוררים

רציתי שוב להביע את התרגשותינו היום מהמופע המקסים והמרתק. לא לעיתים קרובות אנו זוכים לרגעים של קסם כזה בבית הספר. הילדים והמורים נהנו מאד, גם מהשירה היפיפיה שלכם, גם מהניגון וגם מהתוכן המרתק.
ביה”ס יגאל אלון
גבעת שמואל

גני ילדים, יסודי, על יסודי/ הורים וילדים

מתאים למפגש בתוך הגן / כיתה / ספרייה / שעת סיפור / אולם

עד כ-70 ילדים בקבוצה

כ- 50 ד’

מעוניינים להזמין את המופע?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

קבלו מאיתנו עדכונים שוטפים על מופעים ואירועים חדשים, כתבות מעניינות... וגם מבצעים והנחות על מופעי החודש. להתראות!

נרשמת בהצלחה!